VYZNANI ( YunJae )

9. února 2011 v 21:58 | NiYu & Luella-Chan |  Poviedky
VYZNÁNÍ


Ták táto poviedka je napísaná po česky pretože som ju písala s kamarátkou Luelou-chan :D. Ktorá je češka snažila som sa písať po česky :D.
Táto poviedka je YUNJAE :D Je to jednorázovka .....a dúfam že sa vám bude páčiť ....
Príjemné čítanie :D"Yunho-ah !!!!! Stuj !!! " křičel za ním Jae když ho honil protože Yunho mu sebral mobil.


Yunho se ale jen hlasitě rozesmál a proběhl kolem zbylých členů skupiny,kteří se na něj jen nechápavě podívali. "Chyťte ho!!"....křikl Jae,ale to už byl Yunho daleho za nima"YUnho-ah !!!! " skríknul na nej zas a bežel za ním no už moc nevládal za ním běhat.
"Tak sakra stůj!!!"....vřískl Jae.K jeho překvapení se Yunho opravdu zastavil.Jae byl ale tak překvapen,že nestihl zabrzdit a napálil to přímo do něj.Yunho neudržel rovnováhu a i Jaem padnul na zem.

"Tak sakra stůj!!!"....vřískl Jae.K jeho překvapení se Yunho opravdu zastavil.Jae byl ale tak překvapen,že nestihl zabrzdit a napálil to přímo do něj.Yunho neudržel rovnováhu a i Jaem padnul na zem."Au."..vyjekl Yunho,když zády narazil na tvrdou půdu.Jae,který dopadl přímo na něj,se trošinku nadzvedl....

Jae a Yunho si zírali přímo do očí . Tváře mneli jenom pár centimetru od sebe."Ehnn...promiň."...omluvil se Jae a chtěl vstát,ale Yunhova ruka,která ho objala kolem pasu,mu v tom zabránila.Jae se na něj nechápavě podíval....

" Vím to .....Jae ...vím co ke mne citiš...." usmál se na nej Yunho a odhrnul mu přamen vlasu které sahali na Yunhovou tvář
"C...Cože?!"...vytřeštil Jae oči...."J..jak to myslíš?"....snažil se uvolnit se sevření,ale Yunho ho držel pevně.
Když Yunho uvidel Jae-ho zmatenou tvář Pustil ho ze své náruče a vstal ze země." Promiň .." řekl Yunho a podal mu jeho mobil .

"Eh...díky."...zastrčil si mobil do kapsy a podíval se na Yunha zvláštním pohledem...
"Jak jsi to myslel?..To,že víš,co k tobě cítím?".....zeptal se opatrně....

" No víš.....já...ono ti přišla SMS-ka od nejakého SIWONA.....tak proto jsem ti i vzal mobil ...a přečetl jsem si ji....." poškrábal se na hlavě Yunho a čekal na JAe-ho reakci.

"Ty...tys to četl?!"....Jae zrudl jak zralé rajče.Snad si nepřečetl i to,co psal on Siwonovi....
"No..četl.A docela mě to překvapilo.Nevěděl jsem že..že bys ty....že bys mě mohl..no...milovat.."....zkoumavě se zadíval na Jaeho stále víc rudnoucí tvář....


" Yunho....já ..já....." nedokázal Jae ze sebe vidat ani jednu větu .

"Takže je to pravda.Miluješ me,viď."....nebyla to otázka,spíš konstatování,ale stejně to chtěl slyšet přímo od Jaeho.Přistoupil blíž k němu a ukazováčkem zadzvedl jeho tvář tak,aby se mu Jae koukal přímo do očí....

No Jae pořád uhýbal pohledem." Jae....koukni se na mně ..." požádal ho Yunho.

Jae pevně semkl víčka a z hluboka se nadechl.Když pak oči otevřel,koukal se přímo do těch Yunhových.Yunho postřehl,jak se jeho oči lesknou nevyřčeným citem a snad i...strachem?
"Ano,je to pravda."....špitl nakonec a čekal na Yunhovou reakci.
Yunho se pouze mírně usmál.Tušil to...Nebo v to alespoň v koutku duše doufal.V to,že by jej tenhle anděl mohl také milovat.Dlaní ho pohledil po sametově hebké tváři a sklonil se těsně k jeho rtům.Ještě chvilinku si uříval to napětí,než konečně uvěznil Jaeho rty v sladkém polibku....
"Yunho."..vydechl Jae zmateně,když se od něj Yunho odtáhl.
"Hlupáčku."...usmál se Yunho tím svím neodolatelným úsměvem,který na něm Jae tolik miloval.......

" Yunho...ty mně taky miluješ ???" rozžářili se Jaemu očká.


"Co myslíš?"....zavrněl mu Yunho do ouška a jemně jej zkousl.Jaemu z úst unikl slastný sten..
"Já...nevím."...odpověděl popravdě.Nechtělo se u věřit,že by Yunho opětoval jeho city.Přesto tady ale stál a líbal jej.Bylo to jako sen...
"Samozřejmě,že tě miluju,princezno.Dokonce víc,než by sis myslel."...přiznal to,co v sobě dusil už tak dlouho......

" Ah......Yunnie ...." usmál se na nej tak moc mile že Yunho přísahal že nikdy nic tak roztomiliho nevidel.

Tak roztomilého a nevinného.Měl chuť popadnout ho do náruče a už nikdy nepustit.Mít ho u sebe navždy.
"Miluju tě,Jae.Strašně moc."...zopakoval,snad aby ho utvrdil o tom,co už jistě věděl.No měl potřebu opakovat mu to.Stále dokola.
"Yunnie."...Jae obkroutil ruce kolem jeho krku a sám přitiskl své rty k těm jeho...

Yunho mu pomalu zajiždel rukama pod jeho triko." Ah...Yunnie ...pomiluj mě ..." zaprosil Jae a začal jsi hrát s Yunhovym opaskem.

Yunhem po těchto slovech tělem projela neskutečná vlna vzrušení.Tohle by do Jaeho neřekl.Ano,byl to anděl...ale s ďáblem v duši...Yunho se od něj odtáhl a chytnl ho za ruku.
"Pojď."....zachrapěl a táhl ho směrem k pokojům.Nenápadně,jako dva zločinci,se přeplížili kolem obývaku,kde seděli zbylí kluci a pak vběhli do Yunhova pokoje.Tam jej Yunho nedočkavě povalil do peřin a sám si na něj obkročmo sedl.Jedním tahem roztrhl Jaemu černou košili a sklonil se k jeho bělostnému krčku,na který se okamžitě přisál svými rty.....

" Ah....Yunho-ah....." vzdychnul slasťou Jae když jse mu Yunho přisal na krk.Yunho s temi bozkami se přesunul pomalu k Jaeho badavkam...


Obkroužil jednu jazykem a zatahal za ní zubama.Jaeho tělo se celé rozechvělo a z hrdla mu unikali stále hlasitější stény.Jestli to takhle půjde dál,tak je všichni uslyší.To jim ale bylo v tuhle chvíli úplně jedno.
Yunho se pohrával s jeho bradavkou až dokud neztvrdla.Poté tou samou péči obdaroval i tu druhvou.Přitom si vychutnával každičký sten,který to dokonalé stvoření pod ním vyloudilo.
"Yunnie...!".....vydechl slastí Jae a Yunho k němu zvedl pohled.Jaeho tváře byly zarudlé vzrušením a očí mírně zastřené touhou.
"Jsi nádherný.."....špitl okouzleně.Vidět ho takhle....nemohl se toho pohledu nabažit.
"Nedívej se na mě takhle."....mírně se ošil pod tím pohledem Jae.
"Jak?"....zeptal se nevinně,avšak pohledem i nadále hltal každičký detail Jaeho těla.
"Tak...jako bys mě chtěl sníst."....zrudl Jae a uhnul pohledem.Yunho s jen zasmál a sklonil se k němu.
"Taky že bych tě nejraději snědl...celého.Ty můj sladkej andílku."...zavrněl a hladově jej políbil.Rty přejížděl po těch jeho a jazykem se dožadoval vstupu do jeho úst.Nemusel čekat dlouho a Jae mírně pootevřel rty.Yunho okamžitě jazykem vplul dovnitř a dravě plenil jeho ústa....

Yunho mu pomalu zašel rukou pod jeho kalhoty a začal ho draždit cez spodny prádlo." Ah....." odlepil jse od jeho rtu Jae a sledoval jeho ruku.
"Chci tě.Strašně moc tě chci."....vzdehl a dlaní silněji promnul Jaeho vzrušení.
"Tak si mě vem.".....zaskučel Jae a zkousl si spodní ret,aby nevykřikl slastí,kterou mu Yunho způsoboval.

Yunho se pervezne usmál a malymi polibki se dotal k jeho přirozeni...Yunho si oblizl rty a začal ho libat pod břiškem

Jae slastně vykřikl a pevně v ruce sevřel prostěradlo.....

"Hele slyšíte to?"....ozval se Micky,čím vyrušil ostatní ze sledování zábavného programu.
"Jak co?"...nechápal Max.
"Tak poslouchej!"....řekl a ztlumil hlasitost televize.Všichni tři se zaposlouchali do ticha,které přerušovaly jen....vzdechy?!
"Jo,už to taky slyším."...přidal se Xiah.Všichni se na sebe nechápavě podívali,načež jim všem rozsvítilo.
"Neříkejte že.....!"...vyjekli všichni naráz a vyskočili z gauče,na kterém seděli....

"Yunnie!"...vykřikl hlasitě Jae a vyvrcholil do Yunhových úst.Ten všechnu tekutinu spokojeně spolykal a jazykem očistil i Jaeho penis.Poté se naklonil k jeho rtů a věnoval mu vášnivý polibek.
"Ty vole oni to fakt dělaj!Foť to!Foť to!"....ječel nadšeně Xiah,když všichni tři vpadli do pokoje.Pokoj ozářil blesk a ozvalo se cvaknutí foťáku.
"Sluší vám to kluci§"...mrklna vyjevenou dvojici Micky.
"Běžte kluci!"...vyjekl Max,když si všiml Yunhova pohledu a všichni byli rázem v čudu.
"A sakra!Za nima!!!!"...vykřikl Yunho a oba vyběhli z pokoje......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama